Ray Ban Bielsko

Ray Ban Bielsko – markowe okulary w salonie optycznym

Współczesne salony optyczne mają bardzo bogatą ofertę okularów i akcesoriów optycznych. W salonie można zrealizować receptę wydaną przez lekarza okulistę, a także kupić okulary korekcyjne, które na miejscu dobierze optometrysta. W ofercie nie brakuje soczewek kontaktowych, okularów „zerówek” oraz oprawek ze szkłami przeciwsłonecznymi. Nowoczesne salony optyczne interesują się tym, co jest modne na światowym rynku optycznym. Modne są nie tylko dane modele okularów i kolory oprawek, ale również konkretne marki. Jedną z wiodących marek rynku optycznego pozostaje Ray Ban. Ray Ban Bielsko to dziś wcale nie wyjątkowo egzotyczne połączenie, gdyż okulary tej marki znajdziemy w każdym większym mieście.

Krótko o marce Ray Ban

Pierwsze okulary Ray Ban zostały wyprodukowane w 1936 roku, mimo to za datę rejestracji marki przez firmę Bausch&Lomb przyjmuje się rok 1937. Początkowo produkty Ray Ban powstawały z myślą o sportowcach czy pilotach, którym ostre słońce utrudniało wypełnianie obowiązków zawodowych. Sportowcy chętnie sięgali po okulary Ray Ban, a wkrótce potem modele takie jak Aviator, Wayfarer czy Clumbmaster nosiły gwiazdy kina i sceny muzycznej.

Marka została sprzedana pod koniec lat 90. dwudziestego wieku włoskiemu przedsiębiorstwu Luxottica Group i od tamtej pory wiedzie prym na światowym rynku optycznym. Mimo wzmożonego rozwoju w późniejszych latach, do dnia dzisiejszego najpopularniejszymi modelami okularów pozostają te powstałe w latach 50. I 60. ubiegłego wieku. Marka Ray Ban to połączenie elegancji z nowoczesnością. Okulary wykonane są z najwyższa starannością z materiałów wysokiej jakości.

Ray ban Bielsko – przegląd salonów optycznych

Bielsko-Biała może nie jest dużym i słynnym miastem, a mimo to z pewnością mieszkańcom nie brakuje atrakcji. Nie mają również problemu ze znalezieniem produktów, których niegdyś trudno było szukać w mniejszych polskich miejscowościach. Do produktów tych należą m.in. markowe okulary. Marka Ray Ban tworzy zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne, które znajdziemy w większych, nowoczesnych salonach optycznych.

Hasło Ray Ban Bielsko przewija się wielokrotnie na stronach internetowych bielskich salonów optycznych. Jest ich co najmniej kilkanaście, a wśród nich nowoczesny, przestronny, działający ze współpracy z lekarzem okulistą i optometrystą salon Opticoon. Współczesne salony optyczne nie tylko sprzedają okulary, ale także umożliwiają wykonanie badania wzroku na miejscu. Jeśli po badaniu zostaną zakupione okulary Ray Ban Bielsko czy inne w przystępnej cenie, badanie jest bezpłatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *