Okulary Oakley

Co wyróżnia okulary Oakley?

O marce Oakley słyszał chyba każdy, kto choć trochę interesuje się modą. Co prawda nie chodzi tutaj o ubrania, a o gustowne dodatki, które dopełniają całości stylizacji. Okulary jak najbardziej są takim dodatkiem – wielu nosi je nie ze względu na wadę wzroku czy konieczność chronienia oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a właśnie dlatego, że to modny, przyciągający wzrok gadżet. Okulary Oakley niewątpliwie są takim gadżetem, choć doskonale spełniają podstawowe funkcje, takie jak ochrona przeciwsłoneczna.

Krótko o marce Oakley

Oakley OkularyKorzenie marki Oakley sięgają 1975 roku. Mimo, że na rynku optycznym istniało już wówczas sporo firm tworzących doskonałe okulary (wystarczy wspomnieć o marce Ray-ban), Oakley zdołała doścignąć konkurencję.

Pod szyldem Oakley produkowane są przede wszystkim okulary przeciwsłoneczne i sportowe. Te ostatnie doskonale sprawdzają się zarówno podczas wykonywania aktywności fizycznej, np. jazdy rowerem, jak i w zastosowaniach codziennych.

Na rynku dostępne są także oprawki korekcyjne marki Oakley, jak i gogle narciarskie.

Okulary Oakley – niedościgniona jakość optyczna

Okulary tej marki zapewniają najwyższą jakość optyczną, poza tym są niezwykle wytrzymałe i dopasowują się do kształtu twarzy. Doskonałe parametry techniczne idą w parze z wyjątkowym wyglądem oprawek. Niepowtarzalny design zdecydowanie wyróżnia okulary Oakley, tym bardziej, gdy klient zdecyduje o wymianie różnorakich elementów czy soczewek na inne. Okaley oferuje taką możliwość.

Jak rozpoznać oryginalne okulary marki Oakley?

Przede wszystkim warto kupować okulary w sprawdzonych salonach optycznych, takich jak Opticoon. Wówczas mamy pewność, że otrzymujemy oryginalny produkt.

W innym przypadku zwracamy uwagę na kilka podstawowych elementów, takich jak:

Logo firmy Oakley

Logo pojawia się na oprawce, a konkretnie na zauszniku. Czasem jest to nieco kwadratowa litera „O”, innym razem klasyczne oznaczenie „Oakley”. Kształt litery musi być taki sam, jak kształt oficjalnego logo marki, jakie znajdziemy na jej stronie internetowej. Logo pojawia się także na etui lub woreczku, w którym wysyłane są okulary.

Opakowanie i jego zawartość

Okulary Oakley pakowane są w oryginalne pudełka – warto przyjrzeć się nadrukom i oznaczeniom. Wewnątrz powinno znajdować się albo twarde etui, albo woreczek z mikrofibry. Jakość tych produktów zasługuje na uznanie, zatem jeśli do naszych rąk trafią etui lub woreczek wątpliwej jakości, mamy prawo podejrzewać, że nie są to produkty oryginalne. Oczywiście w pudełku powinien znajdować się także certyfikat firmy Oakley.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *